Творча зустріч з О.Логіновою                          "Дерево дитинства"

30.11.2018

Зустріч з цікавою книгою - це подія, зустріч з неординарною людиною - це свято "Свято для душі".

 Творчість сучасних поетів, письменників рідного краю безцінна. Читаючи твори ми ще більше розуміємо красу і неповторність рідної землі, проймаємося філософією життєвої мудрості, вчимося бачити і відчувати дитячі мрії та почуття, пам'ятати, поважати свій рід та берегти сімейні цінності. 

 Саме тому в нашому закладі існує традиція, знайомити підростаюче покоління з багатогранними поетичними талантами наших земляків.  І цього разу на гостини нашого садочка завітала місцева поетеса Олена Володимирівна Логінова - автор численних збірок поезії та дитячих віршів і казок разом із своєю матір'ю Марією Іллівною Логіновою. Зустріч була теплою, емоційною та присвячувалася презентації нових віршів для малят про головне.

Розпочала захід директор закладу дошкільної освіти Леся Михайлівна Руснак. В знак вдячності директор установи вручила Олені Логіновій зроблену з душею вихованцями дошкільної установи композицію зроблену з віршів поетеси квітку. «І нехай квітка поетичного слова від Олени проросте в кожну домівку, де кожна пелюстка - вірш», - зазначила Леся Михайлівна.

  Як розповіла згодом сама Олена, вона є людиною не публічною, але радо прийняла запрошення дирекції, тим більше, що з дитячим садочком «Веселка» їх поєднують приємні спогади з минулого, адже її старшин син Василько відвідував саме цей дитячий заклад. Тут вони зустрічали свої перші святкові ранки, читали вірші і вчили пісеньки. Тут народився її перший дитячий вірш, написаний для сина на новорічний ранок. Він і дав поштовх для написання дитячої поезії в подальшому.

Тепер її вірші звучали з вуст інших дітей, які неабияк старанно читали їх, передаючи зміст і емоції написаного. Деякі твори в ігровій формі вихованці інсценували демонструючи свою акторську майстерність. Кожен прочитаний рядок віршу відкривав малюкам красу, вчив цінувати те хороше, що є у світі. Зворушливі рядки душевної поезії в поєднанні з такою дитячою безпосередньою майстерністю маленьких акторів не залишили нікого байдужим. Батьки знімали на відео, всі захоплено спостерігали, хтось із них плакав. Прокотилася сльоза і по щоці поетеси, яка здавалося пережила кожне написане нею слово знову у своєму серці.

Неабияке значення на святі відводилося і матерям, їх недоспаним ночам, колисковим.

  Відтак виступила і Марія Іллівна Логінова - мати письменниці, яка розповіла про те як доводилося виховувати маленьку Оленку та її братика. Батьки дуже переймалися тим, що маленька дівчинка тривалий час не розмовляла, тому батько їй дуже багато читав, зокрема і матері і самій Олені Логіновій назавжди залишиться у памяті ті «Абу-Касимові капці» Івана Франка, які неодноразово читав тато і, які практично на пам'ять вивчила дівчинка. З того часу вона закохалася у вірші. Рано почала читати. А сьогодні не перестає радувати як дорослих так і маленьких читачів своїми незрівнянно чуттєвими віршами. Марія Іллівна передала для маленьких «весельчан» свої гостинці від бабусі.

  На завершення заходу Олена Логінова, щиро подякувала всім присутнім за створену атмосферу, діткам, які так майстерно виконували ролі, читали вірші і танцювали, музичному керівнику, за вдало підібрану музику до кожного написаного рядка, а також всім, хто долучився до створення такого чудового свята, яке не дивлячись на морозну погоду зігріло душі присутнім.